Maserati GranTurismo – dva kusy pro ČR

After buying a car, you can play all sorts of mobile casino games to earn cash prizes. The cash prizes might help you repay your car expenses.

265_4c4930f4c8fb0Zastoupení automobilky Maserati a Ferrari v České republice převzalo v rámci závodů Maserati Trofeo na brněnském automotodromu dva automobily limitované série vozů GranTurismo S MC Sport.  Na přelomu července a srpna zavítal značkový pohár závodů Maserati Trofeo také do Brna, kde byl součástí WTCC víkendu. Automobilka Automobilka si tuto příležitost vybrala také k představení speciální limitované edice silničních vozů GranTurismo S s MC-Line výbavou v jinak neobjednatelné matné modré barvě Sebring.

Základem je model verze S, který má pod kapotou osmiválec 4,7 l o výkonu 440 koní. Motor je umístěný za přední nápravou a doplněn šestistupňovou převodovkou MC-shift. Stovku zvládne toto autíčko za těsně pod 5 sekund a maximálku má 295 km/h. Česká republika dostala dva vozy, které jsou označené plaketou v interiéru vozu. Oba automobily jsou vedle speciální barvy vybaveny také sportovní sadou MC-Line obsahující vnější i vnitřní karbonové doplňky, jako jsou prahy, kliky, přední lízátko, odtrhová hrana kufru, vnější zpětná zrcátka a dekory v interiéru. Sada také zahrnuje sportovní podvozek. Cena jednoho vozu je zhruba tři a půl miliónu korun.