Black Box pro Auta

S T-OKO ADR3000 Eurice představuje drive-rekordér s dvěma kamerami, GPS přijímačem, mikrofónem a rekordérem pro automobilové aplikace fungující na principu černé skříňky v letadle. Kompaktní jednotka se skládá ze dvou VGA kamer s úhelem obrazu 163 ° / 170 ° pro přední a vnitřní pohled.

Stejně jako černé skříňky v letadle zároveň zaznamenává video a audio data  při frekvenci 10/10 snímků za sekundu na SD paměťové karty. Jakmile dojde k nečekané události, jako jsou nehody, náhlé zrychlení nebo prudké zpomalení a daný limit byl překročen, nebo dojde k aktivaci ručního nouzového tlačítka aktivuje se zaznam údajů. Automaticky zaznamenává T-OKO jednu až tři minuty před a jednu minutu po události na SD kartu.

S pomocí T-EYE-Player softwaru mohou být zaznamenány parametry, jako je rychlost, rychlost vozidla pro analýzy nehod. V-Drive rekordér zaznamenává video a audio data z čelního pohledu a interiéru vozidla v nekonečné smyčce. Až osmdesát minut je možné zaznamenat na dodávané 2-GB karty. Náklady na zařízení jsou vyčísleny na 399 Euro. Tento balíček obsahuje Windows PC software pro simultánní zobrazování GPS a video dat, stejně jako infračervený modul, který v noci slouží k záznamu kamery v interiéru vozidla. Systém tak může posloužit při analýze nehod pro policii nebo pro bezpečnostní služby.